KONST / Litografier / Färglitografi 11919540
nr 1191 9540
Eva Ljungdahl
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad EA 3/6, bladets mått: 36x32, Löst blad
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
400 kr
måndag 18 juni 2018
kl 18:27:46
Eva Ljungdahl
Läs mer om Eva Ljungdahl